Kumrucuda kaç para kazanırım?

Makaleler
1
Dedemin bir arkadaşı var. O arkadaşının'da kumrucu dükkanı var. Okul açılana kadar orada çalışacakmışım. Sabah 8'den akşam 8'e kadar. Garson vari bir iş yapacakmışım. Getir götür, temizlik vs. Haftada 6 gün çalışıp 1 gün tatil yapacakmışım. Sizce buradan ne kadar para kazanmam gerekir? Hak ettiğim ne kadardır? 15 yaşındayım bu arada. Hiç çalışmayı istemiyordum ama, el mahkum. Büyüdük sanırım. Artık sade maden suyu içme vakti geldi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok zor olacağını biliyorum ama. Moral toplamaya çalışıyorum. Senelerdir aile arasında dönerdi bu muhabbet. Yok camiye gönderelim, yok güreşe gönderelim, yok berbere yollayalım. Gerçek olacağını düşünmemiştim.

Aylık olarak düşünürsek işini iyi bir şekilde yaparsan asgari ücretin yarısından biraz fazla veya yüzde 60-75'i arası senin hakkındır bence.

Haftanın 6 günü asgari ücrete yapıyor bu işi insanlar. Yaşın küçük diye daha az verir. Tahminim günlük 50 TL falan alırsın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…