Kurtlar Vadisi Pusu 206.Bölüm

B

berkecan3535

Ziyaretçi
Kurtlar Vadisi Pusu 206. Bölüm bu hafta sizce neler olur ?

Polatla abdul ne yapacak sizce ? Yorumlarınız alalım

Seni tebrik ediyorum azmine hayran kaldım Yıl olmuş neredeyse 2014 hala Kurtlar Vadisi

İllallah ettik artık valla ya.

Arka Sokaklar, Kurtlar Vadisi. Bitirin artık şu dizileri be, dizide oynayanlar oynadıkları dizide bizimle beraber yaşlandılar.

İllallah ettik artık valla ya.

Arka Sokaklar, Kurtlar Vadisi. Bitirin artık şu dizileri be, dizide oynayanlar oynadıkları dizide bizimle beraber yaşlandılar.

İzleyen oldukça bitmeyecek. Kaliteli olması için değil izlensin diye çekiyorlar, amaçlarına ulaşıyorlar da. Süreleri de 1,5 saat civarı. Bir bölümü 1,5 saat olan yabancı dizi olarak bir tek Sherlock'u biliyorum o da yılda 3 bölüm yayınlıyor. Tek amaçları milleti televizyon karşısına bağlayıp izlenmesini sağlayıp, düşünen beyinlerin durmasını sağlamak. Seviyor olabilirsiniz ama kimse çıkıp da Arka Sokaklar, Kurtlar Vadisi, (senaryosu anaokulu çocukları tarafından yazılan) Akasya Durağı ve bunlar gibi diğer diziler bana bir şey kattı demesin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…