Çözüldü Kurtlar Vadisi sahnedeki çalan müzik nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ÇAKIRRR

Centipat
Yer
Rize, Ardeşen
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
HP 15-R103NT Laptop
Intel(R) Core(TM) i5-4210U CPU @ 1.70GHz 2.40GHz
NVIDIA GeForce GT820M
DDR3 1600MHz 4,00 GB RAM
Kingston 224 GB SDD
Meslek
Mafya babası
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu sahnedeki 2.05'te çalan müziğin ismini nedir hocam?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
2:05'teki Gökhan Kırdar'ın nadir olarak elinin değmediği müziklerden. Orijinali;

1:55 gibi başlıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
2:05'teki Gökhan Kırdar'ın nadir olarak elinin değmediği müziklerden. Orijinali;

Çözüm

Kryptex'i de andırıyor gibi geldi bana hocam.

Kryptex'i de andırıyor gibi geldi bana hocam.
İkisi bambaşka. Ki dizi 2005'te bitti, müzik 2008 diyor. Doğrusu Guangzhou. Ayrıca thumbnail'den de anlaşıldığı üzere Pusu'nun müziklerinden sizin bahsettiğiniz.

İkisi bambaşka. Ki dizi 2005'te bitti, müzik 2008 diyor. Doğrusu guangzhou. Ayrıca Thumbnail'den de anlaşıldığı üzere Pusu'nun müziklerinden sizin bahsettiğiniz.

Kryptex benim bildigim vadinin sonlarına dogru ortaya cıkıyordu ( ilk 97 ), acaba dedim olabilir mi? Teşekkürler bilgilendirme icin.

2:05'teki Gökhan kırdar'ın nadir olarak elinin değmediği müziklerden. Orijinali;

Kryptex benim bildigim vadinin sonlarına dogru ortaya cıkıyordu ( ilk 97 ), acaba dedim olabilir mi? Teşekkürler bilgilendirme icin.

İkinizede teşekkür ederim hocam.

2:05'teki Gökhan kırdar'ın nadir olarak elinin değmediği müziklerden. Orijinali;

Hocam bunun sadece fon müziği olarak bulunan hali var mıdır?

Geri
Yukarı