Kuru saç için ne yapılmalı?

LASKEH123

Centipat
Beyler yaşım 14 normalde yağlı yemek vb falan yerim ama saçımda şu ana kadar yağlandığını hiç görmedim. Tamam yağlanması kötü ama az da olsa yağlanması saçım için yararlı olur diye düşünüyorum. Neyse işin özetine gelelim arkadaşlar saçım kuru ve kepekli bunun için ne yapabilirim ne tavsiye edersiniz?

Yağlanmasının kötü olduğunu nereden duydunuz? Saçın kendi yağı saça iyi gelir diye biliyorum, ve bu yüzden her gün banyo yapmanın zararlarından biri saç yağının azalması diye duymuştum.

Yağlanmasının kötü olduğunu nereden duydunuz? Saçın kendi yağı saça iyi gelir diye biliyorum, ve bu yüzden her gün banyo yapmanın zararlarından biri saç yağının azalması diye duymuştum.
Her gün banyo yapmıyorum ama yinede saçım yağlanmıyor acaba ne yapmalıyım bakım şampuanı falan önerin var mıdır?

Saçın kendi yağı kötü değildir. Aksine saçı besler. O yüzden haftada 2 bilemedin 3 kere yıkamak gerekli, fazlası zarar. Kuruluk ve kepek sorununa önereceğim bir kaç ürün var aslında ama küçük yaşta iken kendim kullanmadım, başkasının da kullanmasını pek istemem. Hem nemlendirici hem de kepek engelleyici özelliği olan şampuan kullanman şuan için yeterli. Senin yaşlarındayken sürekli doğal bakım yapıyordum saçlarıma istemediğim bir sorun da ortaya çıkmıyordu.

Yeni konular

Geri
Yukarı