Kurulmayan sürücü nasıl bulunur?

ayazcag

Decapat
Daha fazla  
PCI\VEN_10DE&DEV_1AED&SUBSYS_C75A1462&REV_A1
Donanım kimlikli bir sürücüm var ve kurulmamış, ne işe yarıyor bu sürücü indirmem gerekiyor mu? Bir de oyunlarda FPS açısından bir Boost sağlar mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dizüstü kullanıyorsanız kurun, kullanmıyorsanız gerek yok.

Donanım kimlikli bir sürücüm var ve kurulmamış, ne işe yarıyor bu sürücü indirmem gerekiyor mu? Bir de oyunlarda FPS açısından bir Boost sağlar mı?

Ekran kartı driver ile ilgili.

Ve muhtemelen performans artışı sağlarsınız.

Uyumluluk modu XP seçiniz.

Uyumluluk modu XP seçiniz.
İşlemci ile ilgili. Pek bakmadım ama muhtemelen grafik olduğundan masaüstünde bir katkı sağlamaz. Hiçbir açıdan.

Ekran kartı sürücüsüyle birlikte paketlenen bir bileşen. Yani ekran kartı sürücüsünü güncellemen yeterli. Ekran kartı sürücüsünü güncellerken özel kurulumu seçip tüm seçeneklerin tikli olduğundan emin ol ayrıca. FPS artışı sağlamaz.

Ekran kartım gtx 1660 super ve ekran kartımı sistemime yeterli görüyorum. Bu kimliği googleye yazınca intel hd graphics çıkıyor. Yani yine de kurmam gerekiyor mu? Masaüstü pc kullanıyorum fps benim için önemli, bunu kurmalı mıyım? Ve nasıl kuracağım?

Ekran kartım GTX 1660 Super ve ekran kartımı sistemime yeterli görüyorum. Bu kimliği Google'a yazınca Intel HD Graphics çıkıyor. Yani yine de kurmam gerekiyor mu? Masaüstü PC kullanıyorum FPS benim için önemli, bunu kurmalı mıyım? Ve nasıl kuracağım?

Ekran kartını güncelle sorun muhtemelen çözmüş oluruz.

İyide son sürüme güncellediğim zaman fps drop yiyorum. Eski sürücüye dönmek istediğim için eskisini indirdim ve NVIDIA Denetim Masası'ndan performans ayarlarına getirdiğim zaman kapanıyor, bir daha açmaya kalksam sürüm farketmezsizin kendi kendini kapatıyor. Bunun sebebi nedir?

Geri
Yukarı