Çözüldü "Kuruluşunuz tarafından yönetiliyor" sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

karamaga

Decapat
Merhaba bugun Google'ın ayarlar kısmında kuruluşunuz tarafından yönetiliyor diye bir bölüm fark ettim. Ev bilgisayarım hiç bir yere bağlı değil ama Google'ın ayarlar bölümünde kuruluşunuz tarafından yönetiliyor diye bir bölüm var. Sizce virüs vb bir şey mi? Gecen hafta telefonumu bilgisayarıma bağladım onunla bir alakası olabilir mi?

gfdgfd.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Merhaba sorunun çözümünü buldum. Öncelikle Kayıt Defteri'ni açıp HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Policies\Google bölümüne geliyoruz. Google bölümünün içindeki chrome klasörünü siliyoruz. Daha sonra bilgisayarınızı yeniden başlatmanız yeterli. Büyük ihtimalle sorununuz çözülmüş olacaktır.
Ben Windows Insider Preview kullanan biriyim ve bazı ayarlarda senin dediğin sorun var ama sıkıntı olduğunu düşünmüyorum.

Artı -2 Eksi
Zararlı girmiş. Adware olması yüksek. MBAM ile kontrol edin. Ancak zararlı silsen de o o sorunu çözmez ancak yine de taramayı yap ve sil.
Google ürünü başka kullanmıyorsan regedit kayıtlarını silin. Verileri değil. Sonra Chrome tekrar yükleyin.
Manage Chrome policies with Windows registry - Google Chrome Enterprise Help
Burada buluna reg kaydına gidip Google kaydını da silin.

Artı -1 Eksi
Merhaba sorunun çözümünü buldum. Öncelikle Kayıt Defteri'ni açıp HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Policies\Google bölümüne geliyoruz. Google bölümünün içindeki chrome klasörünü siliyoruz. Daha sonra bilgisayarınızı yeniden başlatmanız yeterli. Büyük ihtimalle sorununuz çözülmüş olacaktır.

Çözüm

Geri
Yukarı