Kuruyemiş İşletmesi nasıl büyütülür?

perfs

Hectopat
Öncelikle merhaba,
Ben bir işletme sahibiyim. Kuruyemiş dükkanım var ve sektöre daha yeni girdiğim için pek bilgi sahibi değilim. Daha önce uğraşan varsa bilgi verebilir mi? Ne koymalıyım, ne satar, teknik stratejiler vs. . Biliyorum biraz saçma ama bilgi bilgidir. :)
Teşekkürler.

@Lautz Facebook şu an ölü platform. Genellikle yaşlılar takılıyor ya da bazı gruplar var ancak onların pek yardımı dokunacağını sanmam. Ben yine de TikTok yerine Instagram reels ya da YouTube shorts tavsiye ederim.

Dostum Facebook bizim jenerasyonumuz için ölü bir web site fakat dediğin gibi bizim bir üst jenerasyonumuzun kullandığı sosyal platform haline geldi bunun bende farkındayım burada kastettiğim şey ürünü alan kitlenin yaş ortalamasını hesaplama ve bu yaş ortalaması en minimum 30 ve yukarısı bu yaştaki kitlenin en çok kullandığı platform Facebook sonra Instagram geliyor tiktoka en fazla giren yaş kitlesi genelde 13'den başlar 25'e kadar dayanır Facebook kitlesi 30'dan başlar. 14-15 yaşındaki birine kuruyemiş satma oranınla 30 - 40 yaşındaki birine kuruyemiş satma oranın arasında dağlar kadar fark vardır TikTok'a vereceği reklam parasına deymecektir.

Geri
Yukarı