Kutsal BAYTAK, 19 Mayıs Kutlama mesajında ATATÜRK'ün ismini 2 kere yanlış telaffuz etti

Yazımda hata olabilir diye düşünüyorum.
evet ne hikmettir tüm kelimelerde hata yok. sadece birinde 2 defa var.. hepsini geç bu kesimin Atatürk'e olan alerjisi herkes tarafından bilinirken.. fazla iyimsersiniz yada .....

T ile k harfi ve a ile ü arasındaki mesafeye bakar mısınız?
Telefon ile yazıldıysa da olabilir şahsen benim yazdığım şeyler hep yanlış oluyor düzgün yazdığım şeyi bile anlamı olmayan şekle çeviriyor.

Ah ulan ah, koskoca ülke eğitimsizlerin elinde ama bekleyin, yine Atakart gibi bir yetim gelip tüm oyununuzu bozar, bi 100 yıl daha ona ağlarsınız.

Atatürk'ün bunlar gibilerin adını doğru telaffuz etmesine ihtiyacı olduğunu sanmıyorum.

Atatürk olmasa bunların babaları belli olmayacaktı. Şimdi de saygısızlık yapıyorlar.

Alçak.

Telefon ile yazıldıysa da olabilir şahsen benim yazdığım şeyler hep yanlış oluyor düzgün yazdığım şeyi bile anlamı olmayan şekle çeviriyor.
Lügatta, Atatark ve Atakürk diye bir kelime yok hiçbir yerde de kullanılmadı. Telefonlar ona göre kelime düzeltmesi yapar. Hiçbir zaman görmedim mesela hangi yapay zekaymış bu.Bilgisayarlarda bile altı çizili gözükür. Resmen kasıtlı bir yanlış, klasik gündem değiştirme Dolar 16 oldu neyse oklar değişsin kapalı bir kaymakama dönsün zaten muhalefet de linçler rahatlarız tribi.

Atatürk olmasa bunların babaları belli olmayacaktı. Şimdi de saygısızlık yapıyorlar.
Zaten Atatürk yüzünden olmadı ki asılan İngiliz ajanlarını bilmiyor musun Şeyh Said gibi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…