Kutuluı oyunları Steam gibi servislere ekleyebilir miyiz?

Göster diyorum işte ben bilmiyordum bu siteleri, ne azarlar gibi yardım ediyorsun.

Benim kredi kartım yok bu sitelerden alışveriş yapamam ki, mobil ödeme olması lazım.

Uplay ile oyunu farklı bir yere kurunca oyun açılıyor mu?

Farklı bir yer derken farklı bir cihaz demek istediyseniz: Masaüstü bilgisayarımda yüklü Assassin's Creed IV: Black Flag oyununu Notebook cihazıma yüklediğimde eş zamanlı olmadığı sürece oynayabiliyorum. Farklı yer derken yerel disk gibi farklı bir konuma kurmaktan bahsediyorsanız bilmiyorum denemedim.

Farklı bir yer derken farklı bir cihaz demek istediyseniz: Masaüstü bilgisayarımda yüklü Assassin's Creed IV: Black Flag oyununu Notebook cihazıma yüklediğimde eş zamanlı olmadığı sürece oynayabiliyorum. Farklı yer derken yerel disk gibi farklı bir konuma kurmaktan bahsediyorsanız bilmiyorum denemedim.
Aslında bir kurnazlık yapıp offline ile istediğiniz kadar bilgisayara yükler oynarsınız :D Eğer pc'ler sizin elinizdeyse interneti kesip aynı anda da oynarsınız.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı