Kutusu açılmamış eski laptop nereden bulunur?

WhatsTheMatter

Hectopat
5-6 (ve hatta 8-9) sene önce piyasaya çıkmış, fakat kutusu açılmamış (yani yeni kondisyonda) laptop satan yerler var mı? ve bu laptopları ucuza mı satarlar yoksa koleksiyon değeri olduğu için pahalıya mı?

Bunu sormaktaki amacım: eski teknolojili, ucuz ve kullanılmamış cihaz sahibi olmak. Tabi mümkünse bu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sahibindende bulunuyor denk düşersen, ne icin istedigini tam anlayamadım lakin. 2. el güncel laptoplara yonelmen daha iyi olmaz mı?
2. ellerin neresinde kusur olduğunu anlayabilecek teknik bilgiye sahip olmadığım için böyle bir şey düşündüm hocam.
Açılmamış kutular bu kategoriye girdiğinden daha pahalı oluyor.
O zaman bu iş yaş.
Teşekkür ederim cevaplarınız için.

5-6 (ve hatta 8-9) sene önce piyasaya çıkmış, fakat kutusu açılmamış (yani yeni kondisyonda) laptop satan yerler var mı? ve bu laptopları ucuza mı satarlar yoksa koleksiyon değeri olduğu için pahalıya mı?

Bunu sormaktaki amacım: eski teknolojili, ucuz ve kullanılmamış cihaz sahibi olmak. Tabi mümkünse bu.
Bende 2011 model Casper NIRVANA 15.6" CPK.P755-4J25B var, kutusu açıldı ama kutu mevcut, jelatinleri duruyor her şey var, değişeni yok, sadece 1 sene kullanıldı depoya kaldırıldı, ilgilenirsen yardımcı olayım.

2. ellerin neresinde kusur olduğunu anlayabilecek teknik bilgiye sahip olmadığım için böyle bir şey düşündüm hocam.

O zaman bu iş yaş.
Teşekkür ederim cevaplarınız için.

Forumda yardımcı oluruz size, almak istediginiz ilanı atın. Bütçenizi soyleyin, 0 bakalım o bütçeye.

Gerekirse bir servise gidersiniz beraber sorun yoksa alırsınız.

Bende 2011 model Casper NIRVANA 15.6" CPK.P755-4J25B var, kutusu açıldı ama kutu mevcut, jelatinleri duruyor her şey var, değişeni yok, sadece 1 sene kullanıldı depoya kaldırıldı, ilgilenirsen yardımcı olayım.
Hiç kullanılmamış lazım hocam. Ama teklif için teşekkür ediyorum. Bir de 2011 çok eski gibi. O kadar eski olmasına rağmen kullanabileceğim tek cihaz ThinkPad X200, X220 falan.

Geri
Yukarı