Kutusu Hasarlı Monitör Alınır Mı?

Funcexi

Kilopat
Daha fazla  
Piyasa fiyatından yaklaşık 200-300 tl daha ucuz, outlet ürünü bir monitör buldum. Aynı mağazanın teşhir ürünleri de var fakat bunda sadece hasarlı kutu yazıyor. Sizce almaya değer mi?

200-300 lira için bu riske girilmeye değmez. Bütçe yoksa incelenerek ve test edilerek alınıp riske girilebilinir. Ama İnternet mağazasından bakmadan alacaksan o zaman yazı tura atmaktan farksız olur. Sorun olursa konuşmayacaksın artık ona göre kararını ver.

Outlet dedikleri mağazada kullandıkları monitör oluyor, kendi işleri için de kullanıyorlar. İkinci el yani. Ben olsam 200-300 TL için almazdım. Genelde garantisi de başlamış oluyor.

Eğer ürünü yakından inceleme şansın varsa incele. Yoksa hiç karışma bile. Öyle sadece kutusu hasarlı dendiğine de pek inanma. Satış hileleri bunlar.

Aynı mağazada teşhirli, hasarlı gibi ürünlerin her birini farklı kategoriye koyarken bu ürünün hasarlı kutu diye ayrılması bana güven verdi açıkcası. Satıcıya şartlarla ilgili sorular sordum bakalım nasıl bir cevap alacağım.

Aynı mağazada teşhirli, hasarlı gibi ürünlerin her birini farklı kategoriye koyarken bu ürünün hasarlı kutu diye ayrılması bana güven verdi açıkcası. Satıcıya şartlarla ilgili sorular sordum bakalım nasıl bir cevap alacağım.
Eğer o mağaza Teknobiyotikse pek güvenme derim. Monitör en riskli parça bir sürü arızası, üretim hatası var. Bu nedenle ben internetten almıyorum mağazaya gidip almadan önce kutuyu açtırıp, test edip alıyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı