Kuzenime dava açabilir miyim?

Akli dengi yerinde değilse büyük ihtimalle dava sonuçsuz kalır, ama en azından korkutmak için dava açabilirsiniz.

Korkutmak için dava açmak yerine direk polise uyarı anlamında gitse sonra dava açsa olabilir.

Hocam akli dengesi yerinde, sadece dengesiz biri o yüzden öyle söylüyorlar. Düzenledim konuyu.

Var hocam. yetmezse satıp paraya dönüştereceğim şeylerim var. Tek istediğim bu davayı açabilmek.

Yaptıkları sana maddi veya manevi şekilde zarar verdi mi? Ben okuduğum kadarıyla bir zarar göremedim.

Yaşın kaç reşit misin?

Yaptıkları sana maddi veya manevi şekilde zarar verdi mi? Ben okuduğum kadarıyla bir zarar göremedim.

Maddi ve manevi onu bilmem ama sosyal medya üzerinden taciz edilme söz konusu.

Dava açılabılır karakol çocuk şubeye gider onlar bilişim suçlarına aktarır dava otomatik açılır ama kendı başına iş yaparsan savcıdan yedıgın azar yanına kar kalır.

Küfür etme, tehtid varsa savcılığa şikayette bulunabilirsiniz. Ayrıca küfürlü mesajlar atan hesapların ona ait olduğunu kanıtlarsanız kişinin huzurunu bozma suçuna girebilir. Bir avukatla konuşup hakkınız arayın derim.

@DoktorBey19 Kaybedersen dava masrafı + karşı tarafın avukatlı ücreti yansıtılabiliyor haberin olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…