KVK teknik servis ve Vatan Bilgisayar rezaleti

Diğer konuda bahsettiğim gibi ürünü ilk aldığım zaman da iki tane bu kabarcıktan mevcuttu ancak fazla olmadığı için önemsemedim ve en sonunda görselde ki hale geldi. Diyelim ki bunlar kir, ilk kutudan çıktığı zaman cihaz nasıl kirli olabilir? İlk olarak gözlük beziyle leke çıkmayınca az miktar da ekran temizleme solüsyonunu gözlük bezine sıkarak sildim ve sonuç değişmedi. Tekrardan gönderirken Vatan personeli arkadaşta aynı işlemleri yaptı ancak bu kabarcıklar yine geçmedi. Cihaz 26 gün bende kaldı çok yoğun kullanmadım, cihaz evden dışarıya çıkmadı, ekranı silene kadar daha önce hiç dokunmadım, tozlu bir ortamda kullanılmadı, ekranını sildiğimde ekran lekesiz ve bal dök yala hale geldi ancak bu kabarcıklar halen daha oradaydı. Kısacası bu kadar şeyden sonra kir olmasının imkanı yok. Ayrıca farklı bir forumun bu konusunda benim cihazımda yaşadığım durumun ilerlemiş halini yaşan başka birisi mevcut ve teknik servis ekran değişimini gerçekleştirmiş. Bu kadar şeyden sonra hala kir demek isterseniz diyebilirsiniz, beni ilgilendirmez. Ben yasal sürecimi başlatacağım sonunda da para iademi almış olacağım.

Apple ile görüş onlar yardımcı olur bu konuda farklı servise yönlendirip. Benzer sorun bende de olmuştu Apple ile görüştüm mail attılar götürüp teslim edebileceğim yada kargolayabileceğim yerleri sonrasında çözüm sağladılar hemen.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…