KYK için internet paketi önerisi

cybermaffia

Centipat
Yer
Fırsatlar Ülkesi AMERIKA
Daha fazla  
Meslek
Computer Engineer
Arkadaşlar, KYK 16 GB internet kotam bitti ve internet çok yavaşladı. Bunun bir çözümü var mı acaba interneti hızlandırmak gibi veya bildiğiniz uygun çok internetli paketler var mı?

Arkadaşlar, KYK 16 GB internet kotam bitti ve internet çok yavaşladı. Bunun bir çözümü var mı acaba interneti hızlandırmak gibi veya bildiğiniz uygun çok internetli paketler var mı?
Hocam mobil operatör soruyorsanız, sanırım BimCell falan en uygunu. Şu KYK kota işini artık çözmeleri lazım. Çok fazla kişi mağdur ve kota bittiğinde 144p bile video açılmadığını söylüyorlar.

Vodofobe sınırsız paket vardı fakat satılıyor mu bilmiyorum, bi bakın derim

Çok doğru ben bir de bilgisayar mühendisliği okuyorum. Sadece haftanın 2 günü yüz yüze dersim var, diğer günler full online. Acaba derslere nasıl gireceğim onu düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok doğru ben bir de bilgisayar mühendisliği okuyorum. Sadece haftanın 2 günü yüz yüze dersim var, diğer günler full online. Acaba derslere nasıl gireceğim onu düşünüyorum.
Hocam işiniz zor kolay gelsin. Çok değerli işlerdesiniz ama değerinizi bilmiyorlar işte. Müthiş bir ülkede yaşıyoruz.

Bizim arkadaş Vodafone'da aylık 150 TL'ye 30 GB internetli paket kullanıyordu.

5 Mbps hız sınırlı 120 tl civarında Vodafone paketi görmüştüm. Bir araştırın derim. İnsanlar eğitim almasın diye her şeyi yapıyorlar harika (!)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…