KYK Kredisi nasıl değerlendirilir?

Atakan D.

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar 2. sınıfım ve 2 sene içinde yaklaşık 16.000 TL alacağım. Geri ödemesi faizsiz diye biliyorum bu kredinin. Sizce nasıl değerlendirilmeli bu para, yatırım olarak kullanılabilir mi?

Ne kadar güzel bir insanın bildiğinden emin olmadığı bilgiyi ''bildiğim kadarıyla'' ya da ''diye biliyorum'' şeklinde yazması. Keşke herkese örnek olsa da bilmediği şeyi o böyle bu şöyle demese. Konuya dönecek olursak ben de aldım faizli geri ödüyorsun parayı. O yüzden herkes almıyor o krediyi geri ödemesini yapamaz diye.

kyk kredisi nasıl değerlendirilir?​

Krediyi iptal edip almayarak daha iyi değerlendirebilirsin.

Şahsen benim okulum bitti işsiz kaldım o dönem ödeyemedim aldığım kredi faizlerle 2 katına çıktı.

İş konusunda tereddütte isen almamanı tavsiye ederim.

Bu krediden istediğimiz vakit vazgeçebiliyor muyuz? Mesela benim 5 bin liraya ihtiyacım var, 5 bin lirayı alacak ayı doldurduktan sonra iptal başvurusu yapabiliyor muyuz?

Para insana sıcak gelir. 5 bin alayım derken bir bakmışsın 15 bin almışsın :). Ortalık ve piyasa az buçuk belli ona göre kendi planlamanı yapabilirsin. İptal etme konusunda bilgim yok. Çok ihtiyacın yoksa alma :). Alırsan zamanı gelince forumda bir arkadaş demişti dersin.

Yeni konular

Geri
Yukarı