KYK yurt interneti çok yavaş

Modemlik bir şey degil her birinize ayrı degil hepinize aynı interneti veriyorlar, yüzlerce kullanıcı olduğu icin hız çok düşük oluyor. Ben gece 4'ten sonra rahatlıkla kullanabiliyordum öğlene doğru yavaşlama başlıyordu, aksam internete girmek ölüm. Gece 5'te IDM ile 12mb/sn hızla GTA 5 indirdiğimi bilirim.
Aynen akşam biraz rahatlıyor. Ben çok modem olunca daha iyi oluyo sanıyordum

Twitter Instagram, WhatsApp gibi sosyal medyada internet hızı yavaş ve oyunlarda yasak.
Aynen whatsapp ta mesajları 10 saniyede falan atıyo, bide cinsel sitelere girince görüp internetimi kapayabilirler mi?

Modemlik bir şey degil her birinize ayrı degil hepinize aynı interneti veriyorlar, yüzlerce kullanıcı olduğu icin hız çok düşük oluyor. Ben gece 4'ten sonra rahatlıkla kullanabiliyordum öğlene doğru yavaşlama başlıyordu, aksam internete girmek ölüm. Gece 5'te IDM ile 12mb/sn hızla GTA 5 indirdiğimi bilirim.

Onada şükret ben kendi ev internetimde YouTube videosu indirirken 540 kb/s aldığımı biliyorum.

Onada şükret ben kendi ev internetimde YouTube videosu indirirken 540 kb/s aldığımı biliyorum.

Ben neye şükredeyim kardeşim üniversite biteli 4 yıl oldu evimde 100Mbps internet var.

Aynen akşam biraz rahatlıyor. Ben çok modem olunca daha iyi oluyo sanıyordum
Onlar telefonunuz bilgisayarınız full çeksin diye. Yasak deniliyor ama ben vpn açıp rahatlıkla girebiliyordum hic sıkıntı olmadı.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı