KZ EDR1 kulaklık çamaşır makinesinde yıkandı

• Konuyu başlatan LSD
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 5
  • Görüntüleme 1B

LSD

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Kulaklığı cebimden çıkarmayı unuttum ve çamaşır makinesinde bir güzel temizlendi. Kulaklığın modeli KZ EDR1. Kulaklık çalışıyor fakat ses yıkanmadan önceki haline göre daha kalitesiz geliyor. Bu durum beklersem düzelir mi veya herhangi bir işlem yapmam gerekiyor mu?

Geçmiş olsun. Benim zamanında EarPods kulaklığım yıkanmıştı. Pek bir sıkıntı olmamıştı.
Ses kalitesinin düşmesinin içinde su kalıp kalmamasıyla bir ilgisi olabilir mi? Ona göre kurutma makinesiyle kurutacağım veya pirince falan yatıracağım.

Ses kalitesinin düşmesinin içinde su kalıp kalmamasıyla bir ilgisi olabilir mi? Ona göre kurutma makinesiyle kurutacağım veya pirince falan yatıracağım.
Hocam net bir bilgim yok. Ama kurutma makinesini tavsiye etmem. Zarar verebilir ısı. Prinç denenebilir belki ama emin değilim.

Kurutma makinesinin soğuk bölümüyle deneyin ve @watrik dediği gibi pirince yatırın.
Çok teşekkürler. Yazdığınızı okumadan önce sıcak kısmıyla denedim. Okuduktan sonra biraz bekleyip birde soğuk kısmıyla kuruttum. Düzeldi şu an. Dolaylı yoldan da temizlemiş oldum kulaklığı güzel oldu.🙃

Yeni konular

Geri
Yukarı