L.A. Noire alınır mı?

Oyun ağır ilerleyen büyük bütçeli dedektiflik oyunu. Oyunda sürekli farklı vakalar çözüyorsunuz ve bazı zamanlar gerçekten uğraşmak gerekebiliyor. Bu fiyata sıkılmam diyorsanız kesinlikle alınır çünkü başka bir alternatifi yok.

Oyuna 4-5 saat dayanabildim sonradan oyunu bıraktım belki ileride tekrar şans veririm. Oyunun araç sürme mekaniği ve dövüş sistemi tatmin etmedi, arabayı istersen yanındaki npcye sürdürebiliyorsun ama belli bir süre sonra siyah ekran girip varılacak yere ışınlıyor buda oynanış süresini azaltıyor hissini verdi bana. Oyun ilk açıldığında da 30 fps'e kilitli olarak geliyor eğer alırsan ve kilidi kaldırmak istersen de 30 fps kilidini kaldırmak için kullandığım rehberi bırakayım.

Hocam, türünü seviyorsanız değer ama sevmiyorsanız işkence gibi gelecektir. Zaten mimik hareketleri inanılmaz seviyede. Ben oynadım, beğendim.

@Noskop oynanması gereken oyunlardan biri olduğunu söyleyebilirim. Tabii ki oyunu satın alıp 2 saat içinde iade edebilirsiniz. Dengi olmayan ciddi bir dedektiflik oyunu diyebilirim.

Geri
Yukarı