L. A Noire Türkçe Yama sorunu

kraloz78

Hectopat
Öncelikle merhabalar, 2 görevi bitirdim 3. görevde alt yazı İngilizceye döndü arayüz falan Türkçe.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok önceden bende Türkçe yama yaptım ama böyle bir sorun yaşamamıştım.
Nereden indirdiniz yamayı?
Oyun Çeviri sitesi yapmış ama kapandığı için başka siteden indirdim.https://www.teknotipi.com/l-a-noire-turkce-yama.html
Çok önceden bende Türkçe yama yaptım ama böyle bir sorun yaşamamıştım.
Nereden indirdiniz yamayı?
İndirdiğin sitenin linkini atabilirsen on numara olur.

İndirdiğin sitenin linkini atabilirsen on numara olur.

Ben buradan indirmiştim dene istersen.

Bölümün İngilizce olması sebebi DLC görevinden kaynaklıyordur. L.A Noire Complete Edition aldıysanız ana görevlerin arasında DLC görevleri de gelir. Yamanız dlc görevlerini içermiyordur. Yamayı bulabildiğinize şaşırdım. Rockstar hepsini kaldırdı diye biliyorum. 😀

Ben buradan indirmiştim dene istersen.

Teşekkürler yaptım ama sorun çıktı. Sorun ise şu yamada 5 tane farklı DLC yama dosyası var onları L. A Noire Steam dosya konumunda ki final/pc bölümüne attım. Değişiklik olmadı sebebi şu Rockstar eski dosyaları birleştirip DLC adında yeni bir dosya yapmış ve biz elimizde ki bu 5 dosyayı birleştirip aynı adda dosya yapıp DLC yazarsak olabilir ama nasıl birleştirebileceğimi bilmiyorum.
Bölümün İngilizce olması sebebi DLC görevinden kaynaklıyordur. L. A Noire Complete Edition aldıysanız ana görevlerin arasında DLC görevleri de gelir. Yamanız DLC görevlerini içermiyordur. Yamayı bulabildiğinize şaşırdım. Rockstar hepsini kaldırdı diye biliyorum. 😀

Rockstar en üstte olanları uyarır göze batmayanlar devam eder sonuç olarak göze batmayanlar bu sefer ilk sıralarda olur bence, bende böyle buldum. Şu an dolaşan eski yama DLC için ayrı normal sürüm için ayrı herkes normali paylaşıyor. Bende 3. göreve gelene kadar fark etmedim edince bir umut yazayım dedim. Bakalım hayırlısı.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı