L-Carnitine kullanılır mı?

• Konuyu başlatan Silinen üye 266150
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 25
  • Görüntüleme 2B
S

Silinen üye 266150

Ziyaretçi
@emircanunlts
Dostlar selam yağ oranım güncel olarak %23.60 ve kilom 77-78 arası. L-Carnitine kullanmayı düşünüyorum. Tavsiye var mıdır? Ayrıca Carnitine etkili bir ürün mü? Faydasını görebilir miyim? Ek olarak boy 1.78 diyebiliriz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Teşekkürler hocam kuruyemişler biraz kalori bakımından zengin olduğu için pek tercih etmiyordum. Önerebileceğiniz kuruyemişler nelerdir? Bu tarz ara öğünler için? Badem, kuru üzüm falan iyi midir?

İşte o konu için Google'dan yardım alsan daha iyi . Tuzsuz olarak yemeni tavsiye ederim sadece.

Dediğim gibi kullanacaksan evet ederim. Ben olsam çok sallamaz kullanmazdım. Gelişimin zaten iyi. Ona vereceğin parayla tavuk ye sinemaya git bence daha faydalı.
Yani açıkçası Creatine şu an birinci dereceden amaçlarıma hizmet eden bir ürün olmadığı için onu biraz rafa kaldırdım.

Karnitin ile CLA'yı birleştirerek kullanabilirsiniz. Sağlam bir kardiyo antrenmanı ve ağırlık antrenmanı ile gayet işe yarayacaktır.

Ayrıca kalori açığı veriyorsanız, günlük 150 gram civarı protein almayı unutmayın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…