l.instagram.com linki virüslü müdür?

Trendyol lınk kısaltması.

Yukarıda belirttiğim linki choreme da açıp attım bir de Instagram da gözüken linkte bu
Link:
ty.gl/cywknqy2vo bu da Instagram'da gözüken link.

Sorun olmaz, referral olarak kullanılmış zaten fakat i. Instagram'lara tıklama.

Zaten link ty.gl/cywknqy2vo olarak gozukuyordu tıkladığımda I.instagram.comdan Trendyol'a atti.

Yukarıda belirttiğim linki choreme da açıp attım bir de Instagram da gözüken linkte bu.
Link:
ty.gl/cywknqy2vo bu da Instagram'da gözüken link.

Zaten link ty.gl/cywknqy2vo olarak gozukuyordu tıkladığımda ı. Instagram.comdan Trendyol'a atti.

instagram.com adresinden adresine yönlendirme yapan bir bağlantıya tıkladın.

Lınkı sansürlüyor Instagram yukarıda da ana lınkı verıyor hepsı bu.

instagram.com adresinden adresine yönlendirme yapan bir bağlantıya tıkladın.

Lınkı sansürlüyor Instagram yukarıda da ana lınkı verıyor hepsı bu.

Ama bağlantıya giderken I.instagram.comdan gittiği için sıkıntı olur mu diye açtım zaten bu konutu.

Sorun olmaz, referral olarak kullanılmış zaten fakat i. Instagram'lara tıklama.

Yeni fark ettim ilk olarak ı.instagram.com sonra fotoğrafta gözüken link sonra trenyol uygulamasına atiyor.

Screenshot_2023-04-23-20-25-13-054-edit_com.google.android.googlequicksearchbox.jpg

Hayır neden olsun kendısı l olarak sansurluyor sonra ana lınkı verıyor sansur sitesinde.
Bide ı.instagramdan sonra fotoğrafta gözüken linkten sonra trendyola giriyor

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-04-23-20-25-13-054-edit_com.google.android.googlequicksearchbox.jpg
    Screenshot_2023-04-23-20-25-13-054-edit_com.google.android.googlequicksearchbox.jpg
    27,6 KB · Görüntüleme: 26
Yeni fark ettim ilk olarak ı.instagram.com sonra fotoğrafta gözüken link sonra trenyol uygulamasına atiyor.

Eki Görüntüle 1752195

Bide ı.instagramdan sonra fotoğrafta gözüken linkten sonra trendyola giriyor
Bir sorun olmaz, bu kısaltma da trendyolun.
1682270833562.png

Bağlı uygulamaları yine kontrol edin siz ve içiniz rahat edecekse şifre değiştirin.

Geri
Yukarı