Çözüldü L4D2 ''başarımlar kapalı'' hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 8.1

schlss

Hectopat
Makaleler
4
Oyunu Valve Complete Edition'dan toplu bir şekilde aldım. Senaryo modundan tekli giriyorum konsolda sürekli başarımlar kapalı yazısı çıkıyor. SV_CHEATS 1 komutu falan da açmadım açık değil yani. Başarımları nasıl açabilirim?

Achievements disabled: Cheats turned on in this App session.
Achievements disabled, ignoring achievement progress for ACH_KILL_X_INFECTED_LIFETIME.

Hile falan diyor ama açık değil.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hayır, kazanmazsınız. Konsolda da belirttiği oyuna girince başarımlar kapanıyormuş. Nasıl oyunu oynadıkça kazansın? Yanlış bilgilendirme yapmayın. @Mike_Wazowski @Tek7HackDedi

Eğer kendi bilgisayarında sunucu açarsan ya da herhangi bir topluluk sunucusuna katılırsan başarımlar devre dışı kalır. Başarımların etkinleştirilebilmesi için resmi bir sunucuya girmen ya da kendi sunucunu kuracaksan oyunun "autoexec.txt" dosyasına sv_cheats 0 yazman gerekiyor.
Hayır, kazanmazsınız. Konsolda da belirttiği oyuna girince başarımlar kapanıyormuş. Nasıl oyunu oynadıkça kazansın? Yanlış bilgilendirme yapmayın. @Mike_Wazowski @Tek7HackDedi

Eğer kendi bilgisayarında sunucu açarsan ya da herhangi bir topluluk sunucusuna katılırsan başarımlar devre dışı kalır. Başarımların etkinleştirilebilmesi için resmi bir sunucuya girmen ya da kendi sunucunu kuracaksan oyunun "autoexec.txt" dosyasına sv_cheats 0 yazman gerekiyor.

Çözüm

autoexec.txt nerede bulunuyor?

• Oyunun kurulu olduğu yerde şu yolu takip edin: Left 4 Dead 2\left4dead2\cfg
  • "autoexec.txt" adlı bir dosya oluşturun.
  • Not Defteri ile dosyayı açın, şu komutu yapıştırın ve kaydedin: sv_cheats 0
  • Ardından, dosyayı CFG formatına dönüştürün. ("autoexec.cfg" olsun yani)
  • Kaydedin ve oyunu başlatın.

Geri
Yukarı