Lamzu Thorn alınır mı?

Kwelzzz

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Lamzu Atlantis ile Lamzu thorn arasında kaldım. TR'de incelemesini hiç bulamadim. Deneyen falan var mı? Thorn alınır mı?

Thorn palm grip için, Atlantis ise claw grip için tasarlanmış fareler. Tutuş şeklinize göre birini seçmeniz en mantıklısı olur.

Ben Atlantis kullanıyorum. Genel olarak kaliteli bir mouse. İlk serilerinde bazı problemleri vardı fakat şu an pro ve 4K versiyonlarında bu problemleri giderdiler. Thorn da bu sürecin ardından geliştirildiği için kalite olarak da daha iyi seviyede olacaktır. Thorn'un bir artısı da optik switchlere sahip olması. Benim şu an elimde Deathadder V3 pro da olmasa Thorn alırdım Atlantis'le beraber kullanırdım. Palm-claw arası bir tutuşa da uygun olacağını düşünüyorum.

Ben Atlantis kullanıyorum. Genel olarak kaliteli bir mouse. İlk serilerinde bazı problemleri vardı fakat şu an Pro ve 4K versiyonlarında bu problemleri giderdiler. Thorn da bu sürecin ardından geliştirildiği için kalite olarak da daha iyi seviyede olacaktır. Thorn'un bir artısı da optik Switch'lere sahip olması. Benim şu an elimde DeathAdder V3 Pro da olmasa thorn alırdım Atlantis'le beraber kullanırdım. Palm-claw arası bir tutuşa da uygun olacağını düşünüyorum.

Teşekkürler ederim o zaman thorn sipariş edeceğim geldiği zaman tekrardan görüşlerimi belirtirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı