Laptop 240 GB laptopa 300 TL SSD önerisi

Bütçe
300 TL
V330 15IKB ile kullanıyorum. HDD Caddy'de takılı. SSD HDD yuvasında takılı. Bu şekilde yaparsan tam performans alırsın.

Gigabyte çürük mal değil. Hatta Patriottan daha iyi Windows kurulumu için (Patriot veri depolama amacı için F/P). Gereksiz.
Ben Gigabyte'a çürük demedim zaten. Patriot'ın söylenilen ömrü Gigabyte'a göre 3 kat daha fazla. Ve ikisinde de DRAM yok. İkisi de aynı teknoloji sadece kapağı farklı. Ayrıca Brust daha stabil hız olarak. İkisi de aynı fiyat civarındaydı ama siparişler yüzünden Brust'ın fiyatı arttı. İndirimde Brust daha çok indirim alacaktır.

Ben Gigabyte'a çürük demedim zaten. Patriot'ın söylenilen ömrü Gigabyte'a göre 3 kat daha fazla. Ve ikisinde de DRAM yok. İkisi de aynı teknoloji sadece kapağı farklı. Ayrıca Brust daha stabil hız olarak. İkisi de aynı fiyat civarındaydı ama siparişler yüzünden Brust'ın fiyatı arttı. İndirimde Brust daha çok indirim alacaktır.
Windows kurmak için Gigabyte daha iyi diye biliyorum.

@Ella Freya 390TL'ye 240 GB Burst alınca benim sıfat:😫😖😩🥺😢😭

Piyasaya bakmadan mesaj yazma.
İkisi de aynı fiyat civarındaydı ama siparişler yüzünden Brust'ın fiyatı arttı. İndirimde Brust daha çok indirim alacaktır.
Serbest piyasa durumu bozuyorsa bundan bana ne? Ben önerimi yaptım fiyatını arkadaş kovalasın.

Serbest piyasa durumu bozuyorsa bundan bana ne? Ben önerimi yaptım fiyatını arkadaş kovalasın.
Allah Allah burada seni uyaran kimse olmasa belki de adama 390TL'ye 240GB Burst aldıracaksın, bari de ki: Burst öneririm şu an fiyatı yüksek ama ucuzladığında düşünebilirsiniz.
Madem ilgilenmeyeceksin neden bilip bilmeden öneriyorsun.

Bu arada Burst Gigabyte'dan küçük bir şey daha önde ama 100TL'lik bir fark değil bu ayrıca ikisinde de TLC Nand var ikisi de günlük kullanım için.

Allah Allah burada seni uyaran kimse olmasa belki de adama 390TL'ye 240GB Burst aldıracaksın, bari de ki: Burst öneririm şu an fiyatı yüksek ama ucuzladığında düşünebilirsiniz.
Madem ilgilenmeyeceksin neden bilip bilmeden öneriyorsun.

Bu arada Burst Gigabyte'dan küçük bir şey daha önde ama 100TL'lik bir fark değil bu ayrıca ikisinde de TLC Nand var ikisi de günlük kullanım için.
Yazdım zaten??
siparişler yüzünden Brust'ın fiyatı arttı. İndirimde Brust daha çok indirim alacaktır.

Geri
Yukarı