Laptop açılışta pin girerken "Bu pin daha fazla kullanılamaz" hatası

AhmeTuber

Femtopat
Daha fazla  
RAM
16 GB
Eski laptopta bir evrağım vardı, laptopu açtığımda pin istiyordu normalde ama bu sefer pinde "bu cihazın güvenlik ayarlarından bir değişiklikten dolayı pin daha fazla kullanılmaz" diyor ve parola istiyor. Bu laptopa SSD taktırmak için kuzenime yaptırdım, parolayı da o biliyor, şu an kendisi hapiste ulaşmam imkansız, bunun bir çaresi falan var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eski laptopta bir evrağım vardı, laptopu açtığımda pin istiyordu normalde ama bu sefer pinde "bu cihazın güvenlik ayarlarından bir değişiklikten dolayı pin daha fazla kullanılmaz" diyor ve parola istiyor. Bu laptopa SSD taktırmak için kuzenime yaptırdım, parolayı da o biliyor, şu an kendisi hapiste ulaşmam imkansız, bunun bir çaresi falan var mıdır?
bu işinize yarabilir:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dosya Ekleri

• 20240122_202619.jpg
    20240122_202619.jpg
    94,7 KB · Görüntüleme: 14
İçinde önemli bilgiler yoksa zorla flash diskle sıfırlayın.

Hatta Flash diski takıp F10 tuşuyla da CMD ekranı açılıyordu diye hatırlıyorum.

Bu önerinizi denerken CMD panelibiçin "komut istemi" bölümünde parola istiyor parolayı dediğim gibi sadece kuzenim biliyor formata başvurabilir ancak başka önerebileceğiniz yol var mı?

Hatta Flash diski takıp F10 tuşuyla da CMD ekranı açılıyordu diye hatırlıyorum.
Şu an etrafımda flasha sıfırlatma programı kurmaya uygun pc yok flashsız format mümkünmüdür

Her neyse şifreyi bulabildim. Lütfen konu kapansın

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı