Laptop Açılmıyor, Power Işığı Yanıp Sönüyor

United95

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, laptopum çok ısındığı için bugün termal macununu yenilemek ve fanını temizlemek için açtım, garantisi dolmuştu, itina ile tozunu alıp termal macunu değiştirdim ama Power tuşuna basınca 1 sn power ışığı yanıp sönüyor, ekran ve fan çalışmıyor zaten, telefonu şarj için USB portuna takıyorum ve o kısa sürede şarj olup tekrar elektrik almamaya başlıyor.

Şarj kablosunu çekip pili çıkardım 1saat bekledim ama yine aynı durum, yardımcı olabilir misiniz?
@Recep Baltaş

Edit: Az önce Monster servisine bıraktım, güç almıyor, tetik almıyor, tetik bırakıyor gibi şeyler söylediler, ek bilgi.

Son düzenleme:
Merhaba, laptopum çok ısındığı için bugün termal macununu yenilemek ve fanını temizlemek için açtım, garantisi dolmuştu, itina ile tozunu alıp termal macunu değiştirdim ama Power tuşuna basınca 1 sn power ışığı yanıp sönüyor, ekran ve fan çalışmıyor zaten, telefonu şarj için USB portuna takıyorum ve o kısa sürede şarj olup tekrar elektrik almamaya başlıyor.

Şarj kablosunu çekip pili çıkardım 1saat bekledim ama yine aynı durum, yardımcı olabilir misiniz?
@Recep Baltaş

Edit: Az önce Monster servisine bıraktım, güç almıyor, tetik almıyor, tetik bırakıyor gibi şeyler söylediler, ek bilgi.
Anakartta sorun olduğunu düşünüyorum. Kuzey ve Güney köprüleri arasında yazılım alışverişi olmadığı bir ihtimal. Bu noktada senın yapabileceğin bişey yok kardeşim. Benım duşuncelerım bu yonde.

Sorun çözüldü değil mi?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı