Laptop Anakarttaki Kara Lekeler

2. El olarak şunu buldum 23 İNC MONİTÖRLÜ CORE 2 DUO MASA ÜSTÜ - Toplama Masaüstü Modeller İlanları sahibinden.com'da - 550812257 benim için GTA 5 35 40 FPS CS:GO'da 60 70'in üstünde bir FPS olması yeterli bu PC'deki işlemciyi pek fazla bilmiyorum iyimidir acaba ?
Değil. İşlemci 50 liralık, ekran kartı 70 liralık şey ve ona 775 istiyor. Tavsiyem ikinci el bakıyorsan toplu kasa olarak değil parça olarak bak çok daha ucuz olur. Mesela bu kasadaki parçaları ayrı ayrı alsan ne kadar olur sana söyleyeyim:
İşlemci 50
Anakart 50
Ekran kartı 75
RAM 25
HDD 50
Kasa ve PSU 100
Monitör 100
Toplamda yani 450 lira, ki pazarlık payıyla 375-400. Yani kısaca parçaları ayrı ayrı alırsan daha ucuza gelir. Ben GT 740 ve Core 2 Quad bulunan kasamı 300 liraya sattım (6 ay önce). Bu kasa boş pahalı.

Değil. İşlemci 50 liralık, ekran kartı 70 liralık şey ve ona 775 istiyor. Tavsiyem ikinci el bakıyorsan toplu kasa olarak değil parça olarak bak çok daha ucuz olur. Mesela bu kasadaki parçaları ayrı ayrı alsan ne kadar olur sana söyleyeyim:
İşlemci 50
Anakart 50
Ekran kartı 75
RAM 25
HDD 50
Kasa ve PSU 100
Monitör 100
Toplamda yani 450 lira, ki pazarlık payıyla 375-400. Yani kısaca parçaları ayrı ayrı alırsan daha ucuza gelir.
Bana zaman ayırdığınız için çok teşekkür ederim yarın ilgineleceğim bu konularla.

PC'yi oyunda test ettimde CPU 50 yi (en düşük işlemci durumu %5 en yüksek işlemci durumu %80) geçmedi ama herşey GPU'da hep 90'larda dolaşıyor termal macun yenilesem birşey değişir mi ? CPU'nunda termal macunu yok.
Rica ederim. Eğer olur da yeni konu açarsanız beni etiketlemeyi unutmayın, elimden geldiğince yardım etmek isterim.
Şu USB sorununu çözemezmiyiz formatta attım işe yaramadı.

Son düzenleme:
Benim attığım aparatla çözebilirsin. Ama zaten bilgiler harddiskte değil mi? Harddiski çıkarıp başka bir bilgisayarda kullanabilirsin, yedekleyebilirsin.

Sanırım oluyor. Önerim pazara çıkıp daha ucuzunu, sadece veri aktarım işini yapabilecek bir kablo bulmanız. He sizin için değecekse internetten böyle bir şey alabilirsiniz. Zamanınız varsa internette ' sata to usb' diye araştırısanız farklı türleri de çıkacaktır. Girişlere dikkat edin ama.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı