Laptop BIOS ekranında kalıyor

SpaceForYou

Hectopat
Daha fazla  
Gördüğünüz gibi bu şekilde. İnternetten birkaç video izledim ama olmadı arkadaşımın laptopu. Cevaplarınızı bekliyorum.

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2022-03-16 at 23.07.51.jpeg
    WhatsApp Image 2022-03-16 at 23.07.51.jpeg
    237,5 KB · Görüntüleme: 32
  • WhatsApp Image 2022-03-16 at 23.13.28.jpeg
    WhatsApp Image 2022-03-16 at 23.13.28.jpeg
    230,2 KB · Görüntüleme: 26
Herhangi bir sorunu yoktu. Hatadan ziyade BIOS'tan çıksan bile yeniden başlıyor ve yine BIOS açılıyor.

İşletim sistemi var. Yaklaşık 2-3 aydır kullanılmakta. Daha fazlada olabilir.
Klavyede tuşun takılı kalma ihtimalini kontrol edin bios tuşu basılı kalmış olabilir değilse prize takılı halde deneyin batarya ile değil.
Herhangi bir sorunu yoktu. Hatadan ziyade BIOS'tan çıksan bile yeniden başlıyor ve yine BIOS açılıyor.
Bios ayarlarını varsayılan yaptınız mı ?

Klavyede tuşun takılı kalma ihtimalini kontrol edin BIOS tuşu basılı kalmış olabilir değilse prize takılı halde deneyin batarya ile değil.

BIOS ayarlarını varsayılan yaptınız mı?

Batarya gömülü laptopa. Ama prize takalı denetiyim bir de varsayılan yaptırayım sonucu yazarım.
Klavyede tuşun takılı kalma ihtimalini kontrol edin BIOS tuşu basılı kalmış olabilir değilse prize takılı halde deneyin batarya ile değil.

BIOS ayarlarını varsayılan yaptınız mı?

Laptop kendiliğinden kapanmış ve arkadaşım açtığında düzeldiğini söyledi. Kendi kendine düzelmiş. Fakat ne olur olmaz servise gitmesini önerdim.

Son düzenleme:
Batarya gömülü laptopa. Ama prize takalı denetiyim bir de varsayılan yaptırayım sonucu yazarım.

Laptop kendiliğinden kapanmış ve arkadaşım açtığında düzeldiğini söyledi. Kendi kendine düzelmiş. Fakat ne olur olmaz servise gitmesini önerdim.
Hmm tamamdır. Bios pili ile alakalı olabilir belki veya HDD bilemedim. İyi akşamlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı