Laptop bir anda kapanıyor

Azazil

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ UZMANI
Dell Inspiron 5521 laptopum yaklaştık 1 haftadır kendi kendine sürekli kapanıyor. Başlarda pilde sıkıntı olduğunu düşündüm pil çıkardığımda sadece şarj kullandığımda kapanıyordu. İnternette biraz araştırdım RAM kaynaklı olabileceğini yazmışlar. RAM'lerı tek tek çıkardım denedim olmadı, her türlü kendi kapatıyor. En sonunda servise göndereceğim ama öncesinde sizlere tanışmak istedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dell Inspiron 5521 laptopum yaklaştık 1 haftadır kendi kendine sürekli kapanıyor. Başlarda pilde sıkıntı olduğunu düşündüm pil çıkardığımda sadece şarj kullandığımda kapanıyordu. İnternette biraz araştırdım RAM kaynaklı olabileceğini yazmışlar. RAM'lerı tek tek çıkardım denedim olmadı, her türlü kendi kapatıyor. En sonunda servise göndereceğim ama öncesinde sizlere tanışmak istedim.
Sıcaklık değerlerine baktın mı? Laptop sen ne yaparken kapanıyor?

Sıcaklık değerlerine baktın mı? Laptop sen ne yaparken kapanıyor?
Öncelikle merhaba.
Sıcaklık değerleri normal hep boşta beklerken internette gezerken film izlerken bir anda kapanıyor. Bugün anakarttan "dit dit" diye ses geldi sonra kapandı ve açmaya çalıştığımda da yine aynı ses geldi, bir süre sonra açıldı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dizüstü bilgisayarın eğer çok ısınıyorsa; yanmaması için otomatik olarak kapanıyor olabilir. Sıcaklık değerlerini kontrol et.

Sıcaklıkları kontrol edin, Fanı dinleyin çalışıyor mu bakın
Bu videoda söylenenleri uygulayın, hata var mı görmüş olursunuz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı