Laptop çerçeve içindeki kablo nedir?

Aybars Kaya

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Radeon HD 7670M 1 GB,İntel Core i5 3210M,4 GB RAM
Evet arkadaşlar, laptopumun sağ çerçevesi çıkmıştı. Bir de siyah bir kablo çıktı monitöre doğru ne olduğunu bilmiyorum, bilgisayarda da hiçbir sorun görmedim.

Kablonun içinden şöyle parçalar çıktı:

Dosya Ekleri

• 20230123_152716.jpg
    20230123_152716.jpg
    101,4 KB · Görüntüleme: 44
  • 20230123_152654.jpg
    20230123_152654.jpg
    160,7 KB · Görüntüleme: 57
Son düzenleyen: Moderatör:
Aga oradaki tırnaklar bende de çok çıkardı yapımıda pahalı bir parça o bilgisayar yüzünden macbooğa geçtim klavyeden giden kablolalar olabilir ekrana giden kablololar olabilir bunu bilemeyiz hemen servise gitmeni söyleyebilirim geçmiş olsun.

Aga oradaki tırnaklar bende de çok çıkardı yapımıda pahalı bir parça o bilgisayar yüzünden macbooğa geçtim klavyeden giden kablolalar olabilir ekrana giden kablololar olabilir bunu bilemeyiz hemen servise gitmeni söyleyebilirim geçmiş olsun.
Fakat ekran ve klavyede sorun yok?

Wi-Fi kablosu büyük ihtimal.
WI-FI de sorun yok?

Wi-Fi'de sorun yok?

Bu sorunlar aniden olacak diye birşeyde yok ama bence acilen servise gitmeli belki de içteki ekran kartı olsun anakartı olsun onlardada sorun yaşanmış olabilir kesin şunda sıkıntım var diyemem sadece tahmin yürütübelirim.

Wi-Fi'de sorun yok?

Erken servise gidilmezse maddi açıdan daha çok etkileyebilir bilgisayarı değiştirmeniz bile gerekebilir.

Wi-Fi'de sorun yok?

Wi-Fi'nin çalışması normal bu konuya bakabilirsin, Wi-Fi kartından Wi-Fi antenine giden kablolar siyah beyaz oluyor genelde.

Yeni konular

Geri
Yukarı