Laptop cihazın 2 gün açık kalması sorun olur mu?

Boşta durduğu yerde 1 ay çalışsa da bir şey olmaz kolay kolay. Eskiden enteresan oyunlar oynardım, 1.5 ay kadar hiç kapatmadığımı bilirim.

Benim vaio laptop yıllardır açık, bir şey olmaz.
Bende de vardı ondan, ona harbi bir şey olmaz. Şu an kullandığımı yeni aldım ondan korktum acaba sıkıntı yaratır mı diye. Teşekkürler.
Cihaz açık iken arka planda açık uygulamanız bulunmuyor ise parçalara zarar geleceğini sanmıyorum. En kötü olabilecek olay pilinizin ömrü biraz kısalır.
Vanguard, nvidia falan. Discord falan da kapalıydı. Zaten direkt ısısına baktım ısınmamıştı hiç.
Uyku modu açıksa zaten kapanmıştır. Zaten masaüstünde ne kadar ısınabilir?
Laptop kullanıyorum

Bir şey olmaz servo notebooklar var yer sorunu ve arıza durumunda yedeğe geçiş hızlı oluyor diye tercih ediliyor hiç kapanmaz bozulmadıkça.

Bir şey olmaz. Bir keresinde arkadaşım tatile giderken açık unutmuş bilmem kaç yüz saat CS:GO oynamış gözüküyordu.

Su anda bu mesaji yazdigim makine 9 gundur acik. Hic bir sey olmaz. Windows kullaniyorsaniz geceleri sinsice restart atabilir yalnizca.

9 saat yük altında bıraktığım oldu. Bence zarar gelmez.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…