Çözüldü Laptop ekran 144Hz ama 64Hz görünüyor

• Konuyu başlatan Abk04
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 14
  • Görüntüleme 648
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Abk04

Centipat
Daha fazla  
Laptop 144 Hz ama gelişmiş görüntü ayarlarında maksimum 64 Hz gösteriyor. Ekran kartı driverini kurdum sorun hâlâ devam ediyor. Yardımcı olabilecek biri var mı?

Çözüm
Hocam şimdi baktım ekran kartım olarak RTX 3050'yi görmesi yerine "Microsoft temel görüntü bağdaştırıcısı" nı görüyor. Driverlerde sıkıntı olmuş olabilir DDU ile silip baştan yüklemeyi deneyeceğim. Sizce yapmalı mıyım?

Driverden kaynakli olabilir hocam benim de oyleydi(ekran kartini gormuyordu)format attim Windows güncel... Sonra duzeldi.
Ama evet DDU ile silip dogru driver i indirin.
"Yardımın için çok teşekkür ederim. Sorunumu laptopun işlemci markası olan AMD'nin sürücülerini yükleyerek çözmüş bulunmaktayım."
Microsoft topluluktan alintidir.

Hocam tum suruculeri dogru ve duzgun indirdiginizden emin misiniz? Diger konularda da hem AMD hemn Intel suruculerini yukleyin yaziyorlar yani deneyin.
Hangsi sürücü dogru emin degil iseniz yeni konu açin yardimci olsunlar.

Hocam şimdi baktım ekran kartım olarak RTX 3050'yi görmesi yerine "Microsoft temel görüntü bağdaştırıcısı" nı görüyor. Driverlerde sıkıntı olmuş olabilir DDU ile silip baştan yüklemeyi deneyeceğim. Sizce yapmalı mıyım?

Driverden kaynakli olabilir hocam benim de oyleydi(ekran kartini gormuyordu)format attim Windows güncel... Sonra duzeldi.

Çözüm

Teşekkür ederim. Deneyip sonuçları yazarım.

Sonuç: DDU ile driveri silip baştan kurdum sorunum çözüldü.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı