Laptop ekran kartı bir anda ısınmaya başladı

133461

Kilopat
Arkadaşlar merhaba. Bende MSI GL62 notebook var. Sorunsuz çalışıyordu ama bir anda ekran kartı ısınmaya başladı. 2 kere farklı marka termal macun değiştirdim. Fanı temizledim hatta yeni fan taktım. Sürücüleri güncelledim olmadı komple format attım bilgisayara. Orijinal Windows lisansı var bu arada. Hala değişen bir durum yok. Zaten önceden en fazla 86-87 derece görüyordu. Şimdi 99 derede görüyor. İşlemci ise 55 derece oyun oynarken dahil. Yani soğutma sorunu olduğunu düşünmüyorum. Ama sorun ne anlamadım. Darbe falan da almadı bilgisayar. Eski notebook anlıyorum ama bir gecede bozuldu. Yardımcı olabilecekler varsa çok iyi olur. Bu arada son Windows güncellemesinin geldiği gün bozuldu tesadüf de olabilir. Hata veren güncellemeyi de yaptım Windows'un dediği gibi recovery kısmını genişlettim o güncellemeyi de aldı. Yapabilecek bir şey gelmedi aklıma. Şimdi gidip soğutucu alacağım ama eskiden ihtiyacım hiç olmamıştı. Kaldı ki bilgisayarı masadan yükselttim ısınma devam etti. Hava akışı falan hikaye gibi. Bir el atın arkadaşlar çaresiz kaldım.

Yeni konular

Geri
Yukarı