Laptop ekran kartı değişimi

Bytraxer

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, kullandığım laptopu düşürdüm ve içindeki ekran kartı ve harddisk hasar gördü. Değiştirmek istiyorum fakat laptopta kafana göre ekran kartı değiştiremiyorsun diye biliyorum. Yerine oturması lazım, diğer donanımlarla uyumlu olması lazım vs. benim de açıkçası çok bilgim yok. Bunu araştırması nasıl yapmam lazım. Yol gösterirseniz memnun olurum.
NVIDIA GeForce 830M ekran kartı vardı içinde. İnternette baktım onu da bulamadım satın almak için.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, kullandığım laptopu düşürdüm ve içindeki ekran kartı ve harddisk hasar gördü. Değiştirmek istiyorum fakat laptopta kafana göre ekran kartı değiştiremiyorsun diye biliyorum. Yerine oturması lazım, diğer donanımlarla uyumlu olması lazım vs. benim de açıkçası çok bilgim yok. Bunu araştırması nasıl yapmam lazım. Yol gösterirseniz memnun olurum.
NVIDIA GeForce 830M ekran kartı vardı içinde. İnternette baktım onu da bulamadım satın almak için.

Laptoplarda ekran kartı değişimi zor. Şu videoya bakabilirsiniz nasıl olduğunu anlamanız için.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Laptopunuzda MXM slotu mevcutsa değişim yapılabilir fakat, genellikle ekran kartları anakarta gömülü şekilde üretilir.

Geri
Yukarı