Laptop ekran kartı değiştirmek istiyorum

Casper11

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Bilgi işlem
Laptop ekran kartı değiştirmek istiyorum
Model:casper nirvana mb55ii1
Ram:4gb
İşlemci:intel celeron 1.7 çift cekirdek
Ekran kartı intel hd nvidia yapmak istiyorum
Ay:11/sene:2012 model size değiştirme yapalirimmiyim

Desteği varsa mümkün ama olduğunu zannetmiyorum öte yandan Türkiyede Notebook için ekran kartı bulmanız zor bilgi için technopatın zamanıyla çekilmiş bir videosu vardı bu konuda hem montaj da yapıyorlardı

Ekran kartı değiştirmek modeli uygunsa mümkün oluyor çünkü laptoplarda ekran kartları ana karta gömülüdür ondan dolayı çıkarılıp değiştirilemiyor ama dediğim gibi modeli uyuyorsa değişim olabilir modelinin değişip değişmediğini araştırmanız gerekir.

İnternette yaptığım araştırma sonucunda kendimceyorumluyorum ki o cihazın ekran kartını değiştirmen pek mümkün değil, zaten celeron işlemcili çok çok düşük giriş seviyesi bir model, bu tür değişimler üst seviye ve oyuncular için özel hazırlanan serilerin bazılarında olabiliyor.

Evet en iyisi ben bir tane 12.500tl bütçem var ona göre bir tane oyun canavri alıcam ozellikleri birisi biliyon verirse iyi olur oynucagim oyun call of duty ghos ve black ops 3 oynicam

12.500 tl bütçen varsa oyuncular tarafından çok sevilen ve alınan asusun rog tytan masaüstü pclerini tavsiye ederim. ROG G20 araştır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı