Laptop ekran kayması

Caspian12

Hectopat
Daha fazla  
Resimdeki gibi ekran yukarıdan biraz kaydı. Önceden böyle miydi bilmiyorum ama bakımdan aldıktan sonra gözüme çarpmaya başladı. Bunu nasıl düzeltebilirim?

Laptop: Monster A7 12.1.5

Dosya Ekleri

• 20210529_212859.jpg
    20210529_212859.jpg
    101,5 KB · Görüntüleme: 76
Son düzenleme:
Yeni gözüme çarpmaya başladı ama önceden böyle değildi diye hatırlıyorum. Monitörlerdeki Auto tuşunun işlevi gibi bir ayar var mı bildiğiniz.
Hocam merak etmeyin bende sonradan fark ettim ve daha önce bilmiyordum. Ancak tüm dizüstü bilgisayarlarda böyle. Merak etmeyin ekran kayması filan yok.

Hocam merak etmeyin bende sonradan fark ettim ve daha önce bilmiyordum. Ancak tüm dizüstü bilgisayarlarda böyle. Merak etmeyin ekran kayması falan yok.

Ben kesinlikle normal olduğunu düsünmüyorum zaten tüm kenarlardaki siyah kısımlar eşit değil orantısızlık var masaüstündeki klasörler de sağ tarafta bariz bir boşluk var sol taraf ekrana yapışık. Bir de az önce Intel sürücü güncelleştirmesi yaptım Opera penceresi ekranda kayboldu hiçbir şekilde ulaşamıyorum.

Ben kesinlikle normal olduğunu düsünmüyorum zaten tüm kenarlardaki siyah kısımlar eşit değil orantısızlık var masaüstündeki klasörler de sağ tarafta bariz bir boşluk var sol taraf ekrana yapışık. Bir de az önce Intel sürücü güncelleştirmesi yaptım Opera penceresi ekranda kayboldu hiçbir şekilde ulaşamıyorum.
Hocam siz bilirsiniz, isterseniz inanmayın ama gerçek bu. İnternetten bakabilirsiniz, hatta bakın bir tanesi:

Kenarlara dikkatle bakınız.
S-17.jpg

Geri
Yukarı