Laptop ekranında görüntü bozuluyor

Baha51

Femtopat
Daha fazla  
Bazen bilgisayarı açarken Samsung logosunda, bazen de böyle masaüstünde ekran böyle oluyor ve kapanıyor. Bilgisayarı yeniden başlatırken bazen ekran vermiyor 2,3 kere deneyince kurtarma ekranı ile beraber açılıyor Windows'a devam edip kullanıyorum. Sizce sorun ne olabilir? Bazen de ekran mor beyaz yazılarla sorunla karşılaştık yazıyor ve kapanıyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20220508-135348.png
    Screenshot_20220508-135348.png
    947,7 KB · Görüntüleme: 81
  • Screenshot_20220508-135459.png
    Screenshot_20220508-135459.png
    1,1 MB · Görüntüleme: 47
Son düzenleyen: Moderatör:
Bazen bilgisayarı açarken Samsung logosunda, bazen de böyle masaüstünde ekran böyle oluyor ve kapanıyor. Bilgisayarı yeniden başlatırken bazen ekran vermiyor 2,3 kere deneyince kurtarma ekranı ile beraber açılıyor Windows'a devam edip kullanıyorum. Sizce sorun ne olabilir? Bazen de ekran mor beyaz yazılarla sorunla karşılaştık yazıyor ve kapanıyor. Yardımcı olursanız sevinirim.
Ekran kartına reballing gerekiyor yüksek ihtimalle, güvendiğiniz bir bilgisayarcıya götürmenizi öneririm

Ekran kartınızda sorun var. Servise götürmenize öneririm.

Ekran kartı kaynaklı sorun var. Emin olmak için OCCT ile default ayarlarda 10 dakikalık VRAM testi gerçekleştirin.

Bilgisayarcıya götürmeniz lazım büyük ihtimalle rebailing. Ama öyle mahalle bilgisayarcısına gitmeyin doğru dürüst bir tamirci bilgisayarı nereden aldıysanız oradan.

Yeni konular

Geri
Yukarı