Laptop fazla ısınıyor

armat

Picopat
Yer
amsterdam
Arkadaşlar selam, ne haber?
Laptopum son zamanlarda daha çok ısınıyor gibi, alalı 3 sene oldu, ne ola ki?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bakım yapmadıysan çok normal. Bir an önce yapmanı öneririm. Performans artışı, sıcaklık düşüşü, fan sesinde azalma ve cihaz ömründe artış sağlarsın.

"Görev Yöneticisi"ni açıp "Performans" sekmesinin fotoğrafını atarsanız yardımcı olabiliriz.

Arkadaşlar selam, ne haber?
Laptopum son zamanlarda daha çok ısınıyor gibi, alalı 3 sene oldu, ne ola ki?

Termal macun yanmıştır, fanlar tozludur masa da hava sirkülasyonu kötüdür.

Bilgisayarcı temizler de surecegi termal macunun HTK-002'den bi' farki olmaz.

@itwasgooday @Specialized @513252 @Kagan61 @GalaxySal450 @Nizel G Haha, evet. 3 senedir hiç içi açılmadı, temizlenmedi. Aldığımda o fiyat bandına alabileceğim en iyi laptoplardan biriydi, pek güçlü değil ama yine de konfor sağlıyordu. 1080p vidyoları Davinci'den düzenleyebiliyordum, lakin bir izden fazlasında fazla kasıyor.

Yakında ama ne zaman belli değil, yeni bir laptop almayı planlasam da belli olmaz. Sizce kendim bir temizleme yapabilir miyim? Yoksa bir bilgisayarcıdan yaptırmak daha mı iyi? Güvenebilir miyim? Temizlemeleri ne kadar sürer?

Masaüstü olsaydı kendiniz yapın derdim ama laptop biraz sıkıntılı. Bilginiz yoksa güvendiğiniz bir bilgisayarcıya ya da ürünün teknik servisine gönderin temizlesinler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…