Laptop GT 635m ekran kartı değiştirilebilir mi?

Selim Akıncı

Hectopat
Merhaba arkadaşlar benim ekran kartım GT 635m, intel 4000 HD. Anakarta gömülü olduğu için ekran kartımı değiştiremiyorum. Acaba ekran kartı ekleyebilir miyim? Eklersem hangi ekran kartlarını ekleyebilirim? Yardımcı olursanız sevinirim.

Laptop üzerinde ekran kartı değişimi mümkün fakat oldukça hassas ve sıkıntı çıkma olasılığı yüksek bu sebeple tavsiye edilmez. Birde oem olarak ekran kartı bulmak zor ve pahalı , genelde astarı yüzünden pahalıya gelebiliyor. Laptop'u satıp güncel bir gpu ya sahip ekran kartı almalısınız. Benim lenovo z500 de'de 645m var artık yetmiyor yeni nesil oyunlara.

Laptop üzerinde ekran kartı değişimi mümkün fakat oldukça hassas ve sıkıntı çıkma olasılığı yüksek bu sebeple tavsiye edilmez. Birde oem olarak ekran kartı bulmak zor ve pahalı , genelde astarı yüzünden pahalıya gelebiliyor. Laptop'u satıp güncel bir gpu ya sahip ekran kartı almalısınız. Benim lenovo z500 de'de 645m var artık yetmiyor yeni nesil oyunlara.
Benim demek istediğim yeni bir ekran kartı alıp onu takabilirmiyim.gt 635mi değiştiremem fakat onun yerine yeni bir tane ekran kartı alıp laptopa takıp onu kullanabilirmiyim?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı