Laptop Hard diski değişir mi?

Zorba

Centipat
Iyi günler. Ben bir ay önce bir laptop aldım. 256 GB hard disk var, acaba değişmesi mümkün mü? Bilgisayarın özellikleri resim olarak yüklüyorum.
Screenshot_2020-02-04-08-35-57-377_de.cellular.ottohybrid.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
256 GB hard disk yok, 256 GB SSD'niz var. Bilgisayar HDD yuvası var mı onu bilmiyoruz o yüzden yorum yapamayız. Lütfen içini açıp HDD yuvası var mı yok mu bakın. Tahminimce yoktur çünkü DVD yuvasına sahip bir bilgisayar bu. Ama tabiki SSD'nizi değiştirebilir veya ekleme yapabilirsiniz.

DVD yuvası varsa onu çıkartıp yerine mekanik bir disk ekleyebilirseniz SSD ile birlikte güzel bir depolama alanına sahip olabilirsiniz. SSD'niz M2 yuvasına takılı değilse ve 2,5 inç ise onu çıkartıp yine yüksek kapasiteli bir HDD takabilirsiniz.

Değişir de sen neden değiştirmek istiyorsun ki? Zaten mis gibi 256 GB SSD'n var 😀
Call of duty kurdum 150 GB gitti birde pupg kurdum 30 GB yer kaldı
DVD yuvası varsa onu çıkartıp yerine mekanik bir disk ekleyebilirseniz SSD ile birlikte güzel bir depolama alanına sahip olabilirsiniz. SSD'niz M2 yuvasına takılı değilse ve 2,5 inç ise onu çıkartıp yine yüksek kapasiteli bir HDD takabilirsiniz.
Peki harici hard disk alsam oyunlar onun içindeyken acilirmi? Dediklerinizden pek anlamıyorum en iyisi izine gelince Türkiyede baktırmak ben şimdi açarsam tüm bozarım

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı