Laptop HDD'yi görmüyor ve BIOS'a girmiyor

salih22maraş

Yoctopat
Daha fazla  
Merhaba, bilgisayara format atmak istedim BIOS'a giremediğim için HDD çıkartıp başka bilgisayarda formatladım, hard diski dizüstü bilgisayara takın ca görmedi bısa da giremiyorum, Flash'tan sistemi kuracağım onu da görmüyor?

Laptop marka modeline göre uygun BIOS'a giriyor musun? F2, Del, F1, F8 vs.
evet
Laptap Toshiba satellite L830
Merhaba, bilgisayara format atmak istedim BIOS'a giremediğim için HDD çıkartıp başka bilgisayarda formatladım, hard diski dizüstü bilgisayara takın ca görmedi bısa da giremiyorum, Flash'tan sistemi kuracağım onu da görmüyor?
Laptap Toshiba satellite L830 Sorunu Çözdüm
Biosa sonunda girdim , bilgisayarı tamamen kapattım sonra Bilgisayarı açmadan F2 tuşuna basılı tutarak açma tuşuna bastım bu şekilde biosa girdim.
ama flastan win 10 kuramadım bir turlü yükleme ekranı çıkmıyor.
hdd görmüyordu oda neden bilmiyorum ama
laptabın eski hdd sini değiştirmiştim windows yüklüydü( Allahtan formatlamadım) o eski hdd yi görüyordu, sonradan bilgisayara taktığım hddleri görmüyordu bende bilgisayarın görmediği hardiske eski hddyi klonladım ve herşey eskisi gibi oldu bilgisayar hardiski gördü ve açıldı.
Neden böyle birşey oldu anlamadım flastan format atamıyorum yeni hdd alınca bu şekilde görmüyor sorun neyden kaynaklı bilmiyorum bunu çözemedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı