Laptop için 8 GB 1333 MHz DDR3 RAM tavsiyesi

DexMean

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
ASUS ROG STRIX G513RM Ryzen 7 6800H , NVIDIA RTX 3060 140W, 16GB 4800MHz RAM, 512+500GB M2 SSD
Arkadaşlar merhaba, yakın zamanda RAM yükseltmeye karar verdim. Dizüstü laptopumda 4 GB RAM bulunmakta. Ben buna 8 GB bir RAM daha takmak istiyorum. Fiyat araştırmaları yaptığımda çok fazla bulamıyorum fakat bulduklarım da çok pahalı. Sizden ricam bana DDR3 1333MHz 8 GB laptop RAM'i bulabilir misiniz kalitelisinden? Param var fakat biraz daha ucuza gelsin diye uğraşıyorum. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilmediğim bir marka kullanmışlığınız var mıdır?

RAM'lerini SSD'lerine görüyorum genel olarak ucuz marka kullanmadım laptop parçaları pahalı olur DDR3 ayrıca pahalı artık DDR4 RAM'leri geçti fiyatları.

Kingston markaya ne dersiniz?
CPU-Z yükleyip RAM'imin fotoğrafını atsam tam uyumluluk açısından bir fark olur mu ya da herhangi bir?

Son düzenleme:
Vallahi bilgisayarım da 1333MHz var. Masraftan kaçınmak için sanırım 1333MHz takmışlar. Peki 1600MHz olur mu?

Arkadaşlar Longline 8 GB DDR3 1600MHz RAM'ini almış bulunmaktayım. Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim.
Elime ulaşınca sizlere haber vereceğim.
Rami aldım teşekkürler taktım şuanlık hiç bir sıkıntı yok

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…