Laptop için DDR5 16 GB vs DDR4 32 GB RAM

merdanars

Picopat
Daha fazla  
Laptop alacağım ama RAM konusunda DDR4 32 GB RAM mi yoksa DDR5 16 GB RAM mi daha iyi olur?

DDR5 16GB alırsanız işlemci de daha güçlü olur ve muhtemelen RAM'i sonradan yükseltebilirsiniz. 16GB RAM'i doldurabileceğinizi düşünmüyorum.

DDR5 16GB alırsanız işlemci de daha güçlü olur ve muhtemelen RAM'i sonradan yükseltebilirsiniz. 16GB RAM'i doldurabileceğinizi düşünmüyorum.
Tamam tşk ben laptop için demiştim laptopta da 32 ddr5 e yükseltilebiliyormuş bende ddr5 li laptobu alıcam

DDR5 ve DDR4 bellekli laptop arasında kaldım. DDR5 RAM fiyatları çok yüksek DDR4 de 32 GB RAM düşünüyorum. Ama DDR5 de 32 GB fazla maliyetli geliyor. DDR5 16 GB uzun süre işimi görür mü?

DDR5 ve DDR4 bellekli laptop arasında kaldım. DDR5 RAM fiyatları çok yüksek DDR4 de 32 GB RAM düşünüyorum. Ama DDR5 de 32 GB fazla maliyetli geliyor. DDR5 16 GB uzun süre işimi görür mü?
Uzun vadeli ddr5 daha iyi çünkü yeni teknolojili 16 gb ram iş görür ama maliyeti çoksa ddr4 32 al derim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…