Laptop için koruyucu kaplama önerisi

NecroBit

Kilopat
Daha fazla  
Selam dostlar. Bununla alakalı konu göremedim. Uzunca bir zamandır dizüstü bilgisayarım için koruyucu kaplama düşünüyordum. Klavye kısmı metal ve bir darbeden dolayı ufacık bir kısmı sıyırmış ve o beyazlık gözümü kanatıyor. Önümüzdeki günlerde satışa koyabilme ihtimalim de söz konusu bu yüzden ben her ne kadar iyi bakarsam bakayım bir şeylerin ters gidip, bilgisayarın kapak kısımlarına da zarar gelmesi çok olası. Kaldı ki daha önce kapak kısmı çizilmiş, değişimini gerçekleştirmiştim.

Maalesef ki benim bilgisayarın modeline göre (17.3) kaplama neredeyse hiç yok. Olanlar AliExpress'te ve çok fazla ürün modeli olduğundan (ki kendileri de açıklamalarında hata paylarının olabileceğini söylüyor) riske girmeye değer mi diye sizlere de sormak istedim.

"m2skins" sitesindeki olan kaplamalar 15 ve 16 inç için maalesef;

Mail attım kendilerine fakat talep olmadığından 17.3 için kaplama basmadıklarını söylediler.

Sipariş verebileceğim tek yer AliExpress, linki;

Aslında bu kaplama olayı telefonlar için çok hassas bir konu olabiliyorken laptoplar için neredeyse tartışılıp konuşulmuyor. Bu yüzden yorumlanması veya konuşulması da pek mümkün olmuyor.

AliExpress'ten bu tarz çok bilinmedik ürünler sipariş edip, tecrübesini paylaşmak isteyenler, aşağıya davetlisiniz efenim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı