Laptop için soğutucu gerekli mi?

Termal macun değişimi daha çok işinize yarar ve onu almak yerine Laptop'u düz bir yere koyup bir köşesinin altına silgi koyun daha çok işe yarıyor. :)

Termal macunu değiştirdim hocam yeni eskisi kadar ısınma yok ama lazım olur mu onu düşünüyorum.
Cihazın daha az ısınmasını sağlamak adına alınabilir evet ama kaliteli bir şeyler almadığınız zaman çok işe yaramıyorlar.

Trust gxt 278 iş görür mü?

Bende gayet fark ediyor. Termal macun yenilemeden önce 15 dereceden daha fazla fark etti. Fan hiçbir işime yaramadı. Tabii her fan aynı değil.
Hocam genelde aldığınız soğutucu tanınmamış bir modelse işe yaramıyor. Çok iyi hatırlıyorum A101'e bir soğutucu gelmişti ucuza onun vidosunu çekmişlerdi ve cidden sıfır fark yapmıştı. Bir de kasanızın altında havalandırma delikleri var mı? Son olarak silgi fark ettirmez demedim ancak yeterli gelmez dedim. Doğru hava sirkülasyonu için 25-35 derece arasında bir eğim gerekir.

Hocam genelde aldığınız soğutucu tanınmamış bir modelse işe yaramıyor. Çok iyi hatırlıyorum A101'e bir soğutucu gelmişti ucuza onun vidosunu çekmişlerdi ve cidden sıfır fark yapmıştı. Bir de kasanızın altında havalandırma delikleri var mı? Son olarak silgi fark ettirmez demedim ancak yeterli gelmez dedim. Doğru hava sirkülasyonu için 25-35 derece arasında bir eğim gerekir.

Trust gxt 278 iş görür mü hocam? Delik var altta ama biraz yukarıya doğru.

Trust gxt 278 iş görür mü hocam? Delik var altta ama biraz yukarıya doğru.
Hocam kasanızı en iyi siz bilirsiniz. Ben bu soğutucuyu daha birkaç gün önce fiziksel olarak görebildim. Açıkçası hakkında oldukça olumlu yorum var. Eğer fanlar deliklerin çoğunluğuna denk geliyorsa bence gayet alınabilir bir soğutucu. Bir ara bende alacaktım ancak sonra stant özelliği olmadığını fark ettim bu yüzden vazgeçtim.

Yeni konular

Geri
Yukarı