Laptop için soğutucu önerileri

kaan_js

Hectopat
Daha fazla  
Başlıkta yazdığım gibi bir laptopum var ama normal sayabileceğimiz assasins Creed Syndicate, PUBG gibi oyunlarda bile 95 dereceleri görüyorum artık bir soğutucu almanın zamanı geldi diye düşünüyorum, önerebiliceğiniz soğutucu var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kullandığınız notebook marka/modeliniz nedir? En son ne zaman iç bakımı (fan temizliği, macun değişimi vs.) yaptınız? Bütçe aralığınız nedir?

Kullandığınız notebook marka/modeliniz nedir? En son ne zaman iç bakımı (fan temizliği, macun değişimi vs.) yaptınız? Bütçe aralığınız nedir?

Monster Abra A5 15.3 kullanıyorum en son söylediklerine göre temizliğini serviste yapmışlardı ama bu servisin üstünden en az 3-4 ay geçmiştir belki de kirlendiği için yapıyordur bilmiyorum ama gidip geldiğinden beri çok yüksek derecelere çıkıp fazla fan döndürmeye başladı. Bilgisayar ile çok işim olduğu için gönderemiyorum da o yüzden bir soğutucuya başvurmak istedim

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı