Laptop için stand önerisi

Re Malaka

Decipat
Makaleler
17
Yer
Rome
Resimde çıkıntılı yer çok uzun ve kalın gibi geldi bana. Fiyatı size uyuyorsa bu güzel gibi Taşınabilir Katlanabilir Folding Alüminyum Dizüstü Bilgisayar Standı : Amazon.com.tr: Bilgisayar

Fiyat olarak 300 liraya kadar veririm sanırım. Bu attığınız yıldızı iyiymiş. Kullanışlı bir ürüne benziyor. Teşekkür ederim.

Laptop fark etmez değil mi?
Bu cihaz ile kullanacağım. 15'6" inch falan.

Yorumlarda bir kullanıcı 15.6 inç ve 1.9 kg olan laptopunda çok iyi olduğunu söylemiş. Sizin laptopunuzda 2kg bence ideal olur. Hem zaten Amazon güvencesi yeter beğenmezseniz direkt iasde edersiniz.
Bir de ürün zaten genişleyip daralabiliyor sanırım. Ortasında menteşe gibi bir şey var o yüzden boyutta sıkıntı çıkarmaz.
Bu arada konuyla alakasız ama laptopunuzdan memnum musunuz bende Abra almayı düşünüyorum ama övende var sövende.

Yorumlarda bir kullanıcı 15.6 inç ve 1.9 kg olan laptopunda çok iyi olduğunu söylemiş. Sizin laptopunuzda 2kg bence ideal olur. Hem zaten Amazon güvencesi yeter beğenmezseniz direkt iasde edersiniz.
Bir de ürün zaten genişleyip daralabiliyor sanırım. Ortasında menteşe gibi bir şey var o yüzden boyutta sıkıntı çıkarmaz.
Bu arada konuyla alakasız ama laptopunuzdan memnum musunuz bende Abra almayı düşünüyorum ama övende var sövende.

Fiyat performans olarak anda A5 18.1 ve 18.2'den daha iyisi olduğunu düşünmüyorum.
Biraz şans işi ama hiç sorun yaşamadım.
Windows 11 için tüm driverlar güncellenmiş, aşırı stabil.
Performans zaten muazzam.
Full alüminyum kasa olduğu için Clevo'lar gibi de değil, cidden harika kasası var.
Yine olsa yine Monster alırım.

Fiyat performans olarak anda A5 18.1 ve 18.2'den daha iyisi olduğunu düşünmüyorum.
Biraz şans işi ama hiç sorun yaşamadım.
Windows 11 için tüm driverlar güncellenmiş, aşırı stabil.
Performans zaten muazzam.
Full alüminyum kasa olduğu için Clevo'lar gibi de değil, cidden harika kasası var.
Yine olsa yine Monster alırım.

O zaman tongfang kasa alacağım kesinleşti. <3

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    102,3 KB · Görüntüleme: 22
Son düzenleme:
Taşınabilir Katlanabilir Folding Alüminyum Dizüstü Bilgisayar Standı : Amazon.com.tr: Bilgisayar

Bu ürünü aldım. 2-3 gündür kullanıyorum sanırım. Şimdilik memnunum. Dünya varmış.
Attığınız ürün sadece hava alması için sanırım. Bu aldığım ürün kademeli, baya yukarı kaldırıp kambur durmamı engelliyor.
Teşekkür ederim..

Taşınabilir Katlanabilir Folding Alüminyum Dizüstü Bilgisayar Standı : Amazon.com.tr: Bilgisayar

Bu ürünü aldım. 2-3 gündür kullanıyorum sanırım. Şimdilik memnunum. Dünya varmış.
Attığınız ürün sadece hava alması için sanırım. Bu aldığım ürün kademeli, baya yukarı kaldırıp kambur durmamı engelliyor.
Teşekkür ederim..
Hocam memnun musunuz. Ben de gaming laptop için almayı düşünüyorum. Oyun oynarken rahatsız ediyor mu?

Geri
Yukarı