Laptop için tornavida seti önerisi

siriius

Hectopat
Makaleler
1
Merhaba. Genel olarak laptop ve günlük kullanım için tornavida seti önerisi olan var mı? Şu ürünü buldum daha önce forumda önerilmiş. 89TL'ye düşmüş. İşlemci vidasını sökecek uç var mıdır içinde?

Laptopları sökmek için 2 tip tornavida yeterli oluyor. Ayrıca ne yaptığınızı bilmiyorsanız şiddetle kurcalamamanızı öneririm. :)

Merhaba. Genel olarak laptop ve günlük kullanım için tornavida seti önerisi olan var mı? Şu ürünü buldum daha önce forumda önerilmiş. 89TL'ye düşmüş. İşlemci vidasını sökecek uç var mıdır içinde?

Bu ürüne gerek olduğunu sanmıyorum tabii eğer aşırı derecede sakınmıyorsanız; ay çizilmesin vb. varsa alabilirsiniz ve arthas adlı arkadaşın/abinin dediği gibi bilmiyorsanız kurcalamayın çünkü laptoplar kasalara benzemez en ufak hatanız size zarar olarak dönebilir.

Laptopları sökmek için 2 tip tornavida yeterli oluyor. Ayrıca ne yaptığınızı bilmiyorsanız şiddetle kurcalamamanızı öneririm. :)
Ne yapacağımı biliyorum hocam. Termal macunu temizleyeceğim fakat uygun başlığı bulamadım. Bayadır sette lazım oluyordu. İndirimde görmüşken sorayım dedim. İçinde var mı yok mu diye.
Yani laptop için almıyorum sadece ilk mesajımda dediğim gibi. Günlük kullanım içinde lazım oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı