Laptop için Type-C Hub önerisi

Murat_A_

Kilopat
Daha fazla  
Selamlar. Umarım konuyu doğru yere açmışımdır.

Başlıktan da belirttiğim üzere bir Type-C Hub ihtiyacım var. Piyasada birçok ürün var fakat hangisi daha uygun olur bilemedim.

Bilgisayarımda USB 3.2 gen1 Type-C çıkışı bulunmakta. Bu çıkıştan en iyi verimi almak istiyorum. Bu bağlamda yapacağım işlemler şunlar;
  • Birden fazla harici disk bağlamak ve yüksek depolamaya sahip veriler transfer etmek, (genelde aynı anda 2 adet harici disk takılacak.)
  • Kart okuyucusu kullanmak,
  • Oyun için kumanda bağlamak,
  • Display Port kullanmak,
  • Telefonu şarj etmek.
Ethernet çıkışı olmasını istemiyorum fakat belirttiğim özelliklere uygun Hub olursa ve beraberinde mevcutsa yapacak pek bir şey yok.
Bütçe sınırı yok fakat aşırıya kaçılmaması ve kullanıcı dostu, taşınabilir bir ürün olması önceliklerim arasında. Tabii ısınma, yavaşlama gibi sorunlar yaşatmazsa sevinirim.

Şimdiden ilgilenen herkese teşekkürler.

Bende bu vardı laptopta kullanıyordum tavsiye ederim :)
Bu Type-C değil.
@Murat_A_ hocam, Ugreen güzel ürünler yapıyor fakat hepsi bir arada var mı emin değilim. Ethernet ve USB olarak var diye hatırlıyorum. Type-C to DP port kablo da var.

Portunun görüntü desteği olduğuna emin misin? UGreen kullanıyorum kendim, CM121 diye bir model numarası var. Bu aletlerin üzerinde DP olanı çok nadir oluyor.

Type-C istiyor konu sahibi.

@esrefyasa20 Öneriniz için teşekkürler fakat ürün Type-C değil.
Bu Type-C değil.
@Murat_A_ hocam, Ugreen güzel ürünler yapıyor fakat hepsi bir arada var mı emin değilim. Ethernet ve USB olarak var diye hatırlıyorum. Type-C to DP port kablo da var.

Öneriniz için teşekkürler. Ugreen ürünlerinin tasarımları güzelmiş. Ürünlerine göz gezdiriyorum şimdi.

Portunun görüntü desteği olduğuna emin misin? UGreen kullanıyorum kendim, CM121 diye bir model numarası var. Bu aletlerin üzerinde DP olanı çok nadir oluyor.

Type-C istiyor konu sahibi.

@Berkay Davas Belirttiğiniz ürün güzelmiş. Ugreen ürünlerine şimdi bakıyorum. CM121 modelinde kullanmayacağım çıkışlar var. Farklı bir Ugreen ürününe bakacağım şimdi.

Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı