Laptop İnternete Bağlı Görünüyor Ama Bağlantı Yok

Yusuf2834

Decapat
Özel yurtta kalıyorum ve kaldığım yurttaki internete telefonla bağlanıyorum ve internete girebiliyorum hemde çok hızlı. Fakat aynı internete laptop ile bağlıyım 10 dakka kullanıyorum daha sonra internete bağlı gösteriyor fakat hiç bir şey açılmıyor yani kullanmıyor. Ve yurda ilk geldiğim zaman böyle degildi. Neden böyle oluyor? Yardımcı olur musunuz?

(Laptop biraz eski ve markası Lenovo.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Özel yurtta kalıyorum ve kaldığım yurttaki internete telefonla bağlanıyorum ve internete girebiliyorum hemde çok hızlı. Fakat aynı internete laptop ile bağlıyım 10 dakka kullanıyorum daha sonra internete bağlı gösteriyor fakat hiç bir şey açılmıyor yani kullanmıyor. Ve yurda ilk geldiğim zaman böyle degildi. Neden böyle oluyor? Yardımcı olur musunuz?

(Laptop biraz eski ve markası Lenovo.)
Bilgisayar şu hatayı veriyor; Geniş bant modeminiz bağlantı sorunlarıyla karşılaşıyor. Fakat aynı interneti arkadaşlar kullanıyor bir benim PC kullanmıyor.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı